282 üst
Tekirdağ
DOLAR32.5792
EURO35.1334
ALTIN2448.2

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı
  • Firma Adı: Ekip Tesisat Su Tesisatçısı
  • Yetkili: Su tesisatçısı
  • Telefon: 02165058441
  • Faks:
  • Web: https://www.ekiptesisat.com/
  • Mail: [email protected]
  • Şehir: İstanbul
  • İlçe: Abana
  • Adres: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Ekip Tesisat Su Tesisatı tamir Hizmeti

Su Kaçağı Tespiti, Tıkalı Kanal Açma İşlemi, Kalorifer Petek Temizleme Hizmeti - Her Türlü Tesisat İşlerinizde Kaliteli Hizmet Garantisi

Su kaçağı tespiti yaptırmak mı istiyorsunuz? Evinizde veya ofisinizde tesisat ihtiyacınız mı var? O halde 7/24 sunduğumuz hizmet kalitesinden yararlanmak istemez misiniz? Ekip tesisat olarak, her bütçeye uygun hasar tespiti yapıyoruz. Kullandığımız ekipmanların kalitesi ve işinin ehli teknik ekibimizle here türlü tesisat işlerinizde hizmetinizdeyiz.Su TesisatçısıKarşılaştığınız sorunlar her ne olursa olsun, her geçen gün kendini daha da çok geliştiren uzman ekibimiz sayesinde, işlerinizin yarım kalmayacağının garantisini veriyoruz. Problemin kaynağına ulaşana kadar özenle çalışıyor ve probleme çözüm üretmeden bırakmıyoruz. Bizim için her şeyden önce gelen müşteri memnuniyeti en birincil vazifemizdir. İstanbul su tesisatçısı Duvarlarda ve mobilyalarda rutubete neden olan, hatta kimi zaman alt kattaki komşularınızın evine kadar sızabilen kaçağın tespiti oldukça önemli ve dikkate alınması gereken bir problemdir. Ekip tesisat olarak bu konuda problemlerinizi çözme garantisi veriyoruz. Daha sonrasında da herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için, bu konuda hassasiyetle işimizi yapmaktayız. Çeşitli ekipmanlarımız ile kırmadan su kaçağını tespit etmeye özen göstermekteyiz.İstanbul’un her bölgesine hizmetimiz vardır. Karşılaştığınız aksilikler karşısında, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için hızlı ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Problemlerinize en az sizin kadar hassasiyetle yaklaştığımızdan emin olabilirsiniz. Bu gibi acil durumlarda bizi tercih etmeniz halinde, kısa sürede dönüş yapmakta ve her bütçeye uygun çözüm önerileri sunmaktayız.

Ekip Tesisat Su tesisatı Arızaları'na Etkili Ve Kalıcı Çözüm Odaklı Hizmet

PİS SU TIKANIKLIĞI açma Pimaş DEĞİŞTİRME

Pis su gideri tıkanıklığı açma işlemleri yapan firmamız tüm bölgelere haftanın her günü hizmet vermektedir. Atık sular günümüzde evlerde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Çünkü bu durum insan sağlığı için tehlike yaratabilecek konumda olmaktadır. Kanalizasyon sistemlerinde yaşanan sıkıntılar evlere de sıçrayabileceğinden durumun boyutu biraz daha artabiliyor. Bu yüzden pis su tıkanıklığı şüphesi ile karşılaşılan durumlarda bir an önce uzman tesisatçılardan destek almak gerekiyor. Bu sayede sorunun giderilebilmesi adına da önemli bir adım atılabilmiş olacaktır. Ayrıca arızayı gideren tesisatçının da göstermesi gereken özen bu noktada daha fazla olmaktadır

ŞOFBEN MONTAJI

Şofben montajı, alanında deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından doğru bağlantılar sağlanacak biçimde yapılmalıdır. Montaj işlemi belirli paraların birbiri ile doğru konumlarda bütünleştirilerek duvara ya da farkı bir alana yerleştirilmesi işlemidir. Bizler şofben montajı ve tesisata dair pek çok farklı eylemi gerçekleştirmekte olduğumuz ustalarımız ile yılları aşkın süredir kaliteli hizmet vermekteyiz. Şofben kullanımı elektrik ile bağlantılı olduğundan hem can hem de mal güvenliği söz konusu olmakta ve ustalarımız bu hususta titiz çalışmaktadır.

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA VE TAMİRİ

Lavabo tıkanıklığı sorunlarınız oluştuysa hemen firmamızı arayın ve adresinize gelerek tıkanıklık sorununuzu giderelim. Lavabo tıkanıklığı her an beklenmedik şekilde ortaya çıkabilecek bir arızadır ve derhal giderilmezse sıkıntılara yol açmaktadır. Lavabo açma hizmetlerinde son teknoloji makineler yardımıyla lavaboların açılmasında hızlı ve güvenli teknikler kullanarak hizmet vermekteyiz. Robot cihazlar boru içini görüntülediğinden dolayı tıkanıklığa sebep olan nokta bu cihazlar sayesinde en kısa sürede bulunur, deneyimli personelimiz tarafından sorun giderilmiş olur. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için alt yapı hizmetlerinde fazla para harcamamanız bakımından profesyonel yöntemlere başvurmaktadır.

KLOZET TAMİRİ VE MONTAJI

Su tesisatçısı firmamız eviniz veya işyerinizdeki klozet arızalarınızı uzman kadrosu ile gidermektedir. Klozet tıkanıklığı, her türlü sızıntı, çatlak, kırık sorunlarınız deneyimli elemanlarımız tarafından tamir edilmektedir. Klozetlerinizde oluşan sorunlar için İzmir geneli hizmet veren firmamızı hemen ayayabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelerek sorun tesbiti ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız. Firmamız ayrıca yeni aldığınız klozetlerin montajını da gerçekleştirmektedir. Garantili klozet montajı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz an aramakta tereddüt etmeyiniz.
Klozeti Yer Tuvaletine Dönüştürme Su tesisatı ile ilgili olarak her türlü hizmeti verdiğimiz ustalarımızla müşterilerimiz için klozeti yer tuvaletine dönüştürme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu işlem oldukça deneyim gerektiren ve yorucu süreci de beraberinde getiren bir işlemdir. Bu nedenle etkin kadromuz ile değişmeyen hizmetimizi buluşturuyor ve sizlere en hızlı hizmeti en uygun fiyat avantajı ile sunuyoruz. Tesisat aşamasında kullandığımız malzemelerin kalitesine özen gösteriyor ve sizlerin çok daha uzun yıllar sorunsuz kullanabileceği yapılar oluşturuyoruz. Klozeti kaldırma ve yerine yer tuvaleti monte etme işlemi tesisat aşamaları en uğraştırıcı olan eylemdir Yer Tuvaletini Klozete Dönüştürme Evlerde bulunan yer tuvaleti artık çok daha kullanışlı olan klozet ile değişime uğramaktadır. Pek çok yapıda yer tuvaletinin kapladığı alanın daha iyi değerlendirilebilmesi ve hijyenik olması amacıyla yer tuvaletini klozete dönüştürme işlemi uygulanmaktadır. Su tesisatı hakkında tüm işlemleri deneyimli personelimiz ile hızı bir biçimde yerine getirdiğimiz ustalarımızla bu konu hakkında etkin hizmet vermekteyiz. Yer tuvaletinin yapısal olarak metrekare bazında alana ihtiyaç duyuyor olması nedeniyle banyo ve tuvalet gibi bölümlerde tercih edilememesi durumu ortaya çıkmıştır.

SU BATARYASI TAMİR VE MONTAJI

Batarya tamir ve montaj işlemleriniz için su tesisat firmamız hizmetinizdedir. Evinizde tamir edilmesi gereken veya montajı yapılması gereken bataryalarınız kalite işçiliğimiz ile yapılmaktadır. Ev yapı malzemelerinde diğer önemli olan ise su bataryası olmaktadır. Su bataryası montajı yapılırken de ustaların diğer noktalardaki gibi azami dikkat sergilemesi gerekiyor. Bu sayede ev sahiplerinin yaşayacağı sorunlar da büyük ölçüde azaltılabilecektir. Ayrıca gereksiz yere ödeme yapmak hiç kimsenin istemediği durumlardan birisidir.

SU KAÇAĞI TESBİT VE TAMİRİ

Su tesisat firmamız, binanızda bulunan su kaçaklarını kırma ve dökme gibi işlemler olmadan tesbit etmektedir. Modern cihaz ve ekipmanlar ile yeri belirlenen su kaçağı problemleriniz çok kısa sürede profesyonel bir şekilde giderilmektedir. Su kaçağı arıza firmamız sizlere haftanın her günün günün 24 saati tüm bölgelerde hizmet vermektedir. Her türlü ev ve işyeri bina içi su kaçağı sorunlarınız için firmamızı arzu ettiğiniz an arayabilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde temiz su ve pis su olmak üzere sıcak, soğuk su döngüleri borularla sağlanmaktadır. Bu döngüyü sağlayan borularda oluşan küçük, büyük herhangi bir delik ya da patlama borunun dışına su bırakır. Bu olaya su kaçağı yani su sızıntısı denir.

SU TESİSATI DÖŞEME

İstanbul su tesisat firmamız, bina içi su tesisatı döşeme işlerinizi uzman kadrosu ile kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Su tesisatı döşeme işinin tüm inceliklerini ve püf noktalarını bilen kadromuz, binanızda kısa sürede tamamlanan bir tesisat döşeme işlemi gerçekleştirecektir. Ankara geneli tüm bölgelere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Su tesisatı döşenecek binanızda bir ön inceleme yaparak sizlere en iyi fiyatı verecek tesisat firmamız ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Hemen firmamız telefonlarından bize ulaşarak tesisat döşeme hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

Her Bütçeye Uygun Tıkalı Kanal Açma İşlemleri

Tıkalı kanal açma işlemi, apartmanlarda en sık meydana gelen kanal tıkanması problemleri için uygulanmaktadır. Ekip Tesisat olarak önceliğimiz tıkanıklığın nedeni ve yerini tespit etmektir. Bu konuda herhangi bir yanlışlık problemi daha da büyütebilir. Bu nedenle uzman teknik ekibimiz, tıkanıklığı en doğru şekilde tespit etmekte ve olası hatalara imkân vermemektedir. Vermiş olduğumuz 7/24 hizmet sayesinde, bu gibi acil durumlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Bize ulaşmanız ve sorunu bildirmeniz halinde, en hızlı ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu gibi sorunlarda Ekip Tesisat olarak, tıkanıklığı tam olarak tespit etmeye özen göstermekteyiz. Daha sonrasında tıkanıklığa neden olan maddeyi, kullandığımız profesyonel cihazla yok eder, sorunu başarılı bir şekilde çözüme kavuştururuz. Tıkanıklık açma işi, her tesisatçının yapabileceği kolaylıkta bir iş değildir. İşinde uzman bir teknik ekip ve profesyonel cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada Ekip Tesisat, gerekli kriterleri karşılamaktadır ve en önemlisi tecrübe sahibidir. Maliyetin artmasına neden olacak kırma işlemi ile hasara sebebiyet vermemek önceliğimizdir.

Kalorifer Petek Temizleme İhtiyacınız Mı Var?

Kalorifer peteklerinizin temizlenmeye ihtiyacı varsa, özel ilaçlarla sertifikalı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürdüğümüzü vurgulamak isteriz. Ekip Tesisat olarak, oldukça kısa sürede tamamladığımız işlemimizi bir o kadar da detaycı ve temiz bir şekilde uygulamaya özen göstermekteyiz. Kalorifer peteğinin temizlenmesi, dikkate alınması gereken ve düzenli olarak yapılması gereken bir ihtiyaçtır. Düzenli olarak temizlenmeyen peteklerde uzun vadede birtakım problemler oluşabilir. Bu da ilerde daha maliyetli ve riskli işlemler doğurabilir. Bu nedenle Ekip Tesisat olarak, kalorifer peteklerinizin en doğru ve hızlı şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. İster ev, ister iş yerinizdeki petek temizleme işlemi için bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kullandığınız peteklerin markaları veya modelleri bizim için hiç önemli değildir. Her marka ve modeldeki peteklerin temizliğini profesyonel bir şekilde yapmakta, müşteri memnuniyeti için özenle çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.ekiptesisat.com adresinden sitemize ulaşabilir, her türlü tesisat işlerinizde bizi güvenle arayabilirsiniz.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar