SEMİLYON KONAKLAR
Tekirdağ
DOLAR12.369
EURO14.0093
ALTIN713.05

Başkan Albayrak Şarköy İlçesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Albayrak Şarköy İlçesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Kirazlı Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Albayrak, vatandaşlarla sohbet edip talep ve önerilerini dinledi. Kendilerine Büyükşehir Belediyesi’nin Şarköy ilçesi ve il genelinde hayata geçirdiği hizmet ve yatırımları anlatan Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Halkımızın İhtiyaçlarını Gözetiyoruz”

Kirazlı Mahallesi’nin ardından Hoşköy Mahallesini ziyaret eden Başkan Albayrak, burada vatandaşlarla görüşerek sohbet etti. Vatandaşların mahalleleri hakkında talep ve önerilerini dinleyen Başkan Albayrak, hizmet süresinin başından bu yana kırsal mahallelerde halkın ihtiyaçlarının gözetildiğini ve bundan sonra da bu şekilde devam edeceklerini söyledi.

“Kırsal Üretim Desteklenecek”

Mürefte Mahallesi’ni de ziyaret eden Başkan Albayrak, mahalle sakinleriyle bir araya geldi ve kendileriyle mahallelerinin durumu hakkında görüştü. Vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini anlatan Başkan Albayrak, talep ve önerileri dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Başkan Albayrak’a teşekkür ettiler. Mürefte Mahallesi’nde bulunan Mürefte Zeytin Tarım Satış Kooperatifi ve Zeytin Üretim Tesisini de ziyaret eden Başkan Albayrak, çalışmalar hakkında Kooperatif

Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Koçer’den bilgiler aldı. Zeytin üreticilerine bol kazançlı bir sezon dileyen Başkan Albayrak, üretimi destekleyeceklerini belirtti.

“Amacımız Kaliteli Hizmet”

Daha sonra Eriklice Mahallesi’ne giden Başkan Kadir Albayrak, mahalle sakinleri ile buluştu ve kendileriyle sohbet etti. Vatandaşlarla mahallelerinin durumları hakkında istişarede bulunan Başkan Albayrak, vatandaşa kaliteli hizmet etmek amacıyla çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

İlçede Hayata Geçirilecek Yatırımlar Değerlendirildi

Mahalle ziyaretlerinin ardından Şarköy ilçe merkezine geçen Başkan Kadir Albayrak, Şarköy Belediyesi’ni de ziyaret etti. Şarköy Belediyesi’nde gerçekleşen ziyaret kapsamında yatırım değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Şarköy Belediyesi ve TESKİ yetkilileri tarafından ilçenin ihtiyaçları, yapılacak proje ve yatırımlar masaya yatırıldı. Başkan Albayrak, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Şarköy Belediyesi ile koordineli bir şekilde ilçenin öncelikli ihtiyaçlarının giderileceğini söyledi.

Şarköy Tarım Kredi Kooperatifi’ne Ziyaret

Şarköy Belediyesi’ndeki toplantının ardından 188 Sayılı Şarköy Tarım Kredi Kooperatifi’ni ziyaret eden Başkan Albayrak, burada Kooperatif Müdürü Tülay Özer ile bir araya geldi. Karşılıklı çalışmaların değerlendirildiği ziyarette Kooperatif Müdürü Tülay Özer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Albayrak’a teşekkür etti. Başkan Albayrak da Özer’e çalışmalarında başarılar diledi.

Semt Pazarı Ziyareti

Şarköy ilçesinde cuma günleri kurulan semt pazarını da ziyaret eden Başkan Albayrak, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek onların talep ve önerilerini dinledi. Başkan Albayrak’a taleplerini iletme fırsatı bulan vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi ve teşekkür etti. Başkan Albayrak da pazarcı esnafına bereketli kazançlar, alışverişe çıkan vatandaşlara da iyi alışverişler dileklerinde bulundu.

Uluslararası Sakin Kent Organizasyonu İş Birliği ve Uyum Protokolü İmzalandı

Gün boyu süren Şarköy programında son olarak Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen “Uluslararası Sakin Kent (Cittaslow) Organizasyonu” kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Şarköy Belediyesi ve Saray Belediyesi arasında iş birliği ve uyum protokolü imzalandı. İş birliği ve uyum protokolünü Başkan Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var ve Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş imzaladı. Programda Cittaslow Organizasyonu kapsamında yapılacak çalışmalar da değerlendirildi.

Programlarda Başkan Kadir Albayrak’a, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ile Sertaç Balyemez ve daire başkanları eşlik etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şarköy’de Doğalgazın İlk Kıvılcımı ÇaktıÖnceki Haber

Şarköy’de Doğalgazın İlk Kıvılcımı Çaktı

Başkan Albayrak’tan Türk-Macar Kültür Evi'ne ZiyaretSonraki Haber

Başkan Albayrak’tan Türk-Macar Kültür Ev...

Yorum Yazın

ŞİMŞEK ASANSÖR

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar