Reklamı Geç
müge
282 üst
müge
Tekirdağ
DOLAR31.1541
EURO33.8237
ALTIN2034.2

ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ FEVZİPAŞA MAHALLEMİZDE DEVAM EDİYOR !

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ FEVZİPAŞA MAHALLEMİZDE DEVAM EDİYOR !
Abone ol
Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğümüz tarafından başlatılan asfalt çalışmaları kapsamında 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplıyoruz.

Belediye Başkanımız Vahap Akay, Bağlık Mahallesi’nde startını verdiğimiz sıcak asfalt kaplama çalışmalarımızın, Fevzipaşa Mahallesi Sevecen Sokak’ta devam ettiğini söyledi.

SICAK ASFALT STARTINI BAĞLIK MAHALLEMİZDEN VERDİK

Bağlık Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına Sultan Sokak’tan başlanıldığını ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bağlık Mahallemizdeki sıcak asfalt kaplama çalışmalarına Sultan Sokak’tan başladık. Sırasıyla Zeybek Sokak, Bulvar Sokak, Tolga Sokak, Fulya Sokak, Efe Sokak ve Tevfik Fikret Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Bağlık Mahallemizde toplam 19 sokağımızda yaklaşık 27 bin 500 metrekarelik bir yol ağını sıcak asfalt ile kaplayacağız” dedi.

Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının daha sonra Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde devam ettiğini kaydeden Başkanımız Vahap Akay, “Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde şu ana kadar Kocatürk Sokak, Dil Sokak, Konyalı Sokak, Hasan Çavuş Sokak ve Şehit Doğan Çabuk Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. GMKP Mahallemizde toplamda 25 cadde ve sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” diye konuştu.

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARIMIZ FEVZİPAŞA MAHALLEMİZDE SÜRÜYOR

Asfaltlama çalışmalarının bugün de Fevzipaşa Mahallemizde Sevecen Sokak’ta başladığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “En kısa sürede tamamlanmasının hedeflendiğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Sıcak asfalt hamlemiz kapsamında Bağlık Mahallemizde 19 sokağımızı asfaltlayacağız. Bununla birlikte Cumhuriyet Mahallemizde 2 sokağımızı, İstasyon Mahallemizde 16 sokağımızı, Fatih Mahallemizde 5 sokağımızı, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde 25 cadde ve sokağımızı, Gazi Osman Paşa Mahallemizde 13 sokağımızı, Fevzipaşa Mahallemizde 14 sokağımızı, Yıldırım Beyazıt Mahallemizde 4 sokağımızı, Kızılpınar Mahallemizde 5 cadde ve sokağımızı, Veliköy Mahallemizde de 13 cadde ve sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” açıklamalarında bulundu.

180 BİN METREKARELİK YOL AĞINI SICAK ASFALT İLE KAPLAYACAĞIZ

Kentimiz genelinde toplamda 117 cadde ve sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “32 bin ton sıcak asfaltın kullanılacağı çalışmalarımız bittiğinde kentimiz genelinde 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 24 TEMMUZ BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN MÜCADELE GÜNÜ MESAJI !Önceki Haber

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 24 TEMMUZ BASIN...

ÜNİVERSİTA ADAYLARINI TERCİH FUARINA GÖTÜRDÜK !Sonraki Haber

ÜNİVERSİTA ADAYLARINI TERCİH FUARINA GÖT...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar