282 baskı
Tekirdağ
DOLAR27.2166
EURO29.1017
ALTIN1675.2

ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ GMKP MAHALLEMİZDE DEVAM EDECEK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ GMKP MAHALLEMİZDE DEVAM EDECEK
Abone ol
Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğümüz tarafından başlatılan asfalt çalışmaları kapsamında 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplıyoruz.

Belediye Başkanımız Vahap Akay, Bağlık Mahallesi’nde startını verdiğimiz sıcak asfalt kaplama çalışmalarımızın, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde devam edeceğini kaydetti.

ÇALIŞMALARA BAĞLIK MAHALLESİ’NDEN BAŞLANDI

Bağlık Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına Sultan Sokak’tan başlanıldığını ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bağlık Mahallemizdeki sıcak asfalt kaplama çalışmalarına Sultan Sokak’tan başladık. Sırasıyla Zeybek Sokak, Bulvar Sokak, Tolga Sokak, Fulya Sokak, Efe Sokak ve Tevfik Fikret Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Bağlık Mahallemizde toplam 19 sokağımızda yaklaşık 27 bin 500 metrekarelik bir yol ağını sıcak asfalt ile kaplayacağız” dedi.

FEVZİPAŞA MAHALLESİ’NDE 6 SOKAKTA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının daha sonra Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde devam ettiğini kaydeden Başkanımız Vahap Akay, “Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde şu ana kadar Kocatürk Sokak, Dil Sokak, Konyalı Sokak, Hasan Çavuş Sokak ve Şehit Doğan Çabuk Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Asfaltlama çalışmalarımız daha sonra Fevzipaşa Mahallemizde devam etti. Fevzipaşa Mahallemizde İsa Çavuş Sokak, Akman Sokak, Sevecen Sokak, Eren Sokak, Pekcan Sokak ve Yılmaz Sokak’ta asfaltlama çalışmaları tamamlandı” diye konuştu.  

180 BİN METREKARELİK YOL AĞINI SICAK ASFALT İLE KAPLAYACAĞIZ

Sıcak asfalt kaplama çalışmalarının yarın itibari ile Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Sıcak asfalt hamlemiz kapsamında Bağlık Mahallemizde 19 sokağımızı asfaltlayacağız. Bununla birlikte Cumhuriyet Mahallemizde 2 sokağımızı, İstasyon Mahallemizde 16 sokağımızı, Fatih Mahallemizde 5 sokağımızı, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde 25 cadde ve sokağımızı, Gazi Osman Paşa Mahallemizde 13 sokağımızı, Fevzipaşa Mahallemizde 14 sokağımızı, Yıldırım Beyazıt Mahallemizde 4 sokağımızı, Kızılpınar Mahallemizde 5 cadde ve sokağımızı, Veliköy Mahallemizde de 13 cadde ve sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” açıklamalarında bulundu.

Kentimiz genelinde toplamda 117 cadde ve sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “32 bin ton sıcak asfaltın kullanılacağı çalışmalarımız bittiğinde kentimiz genelinde 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ziya Berhan Kılıç 3x3 Sokak Basketbol Turnuvası Başlıyor.Önceki Haber

Ziya Berhan Kılıç 3x3 Sokak Basketbol Tu...

Ergene Belediyesi Kamu Kurumlarının YanındaSonraki Haber

Ergene Belediyesi Kamu Kurumlarının Yanı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar