SEMİLYON KONAKLAR
Tekirdağ
DOLAR13.6861
EURO15.4258
ALTIN783.12

Başkan Yüksel ve Başkan Albayrak İncelemelerde Bulundu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yüksel ve Başkan Albayrak İncelemelerde Bulundu
Sabah Sporunu Ergene’de yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel sporun ardından Sağlık Mahallesi 6’ncı sokakta tamamlanan asfalt çalışmalarını inceledi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Ergene Belediyesi ortaklığında Sağlık Mahallesi 9’uncu sokağın asfaltlanmasının ardından ekipler 6’ncı sokakta asfalt çalışmalarına başladı. Kısa bir süre önce tamamlanan 6’ncı sokaktaki asfalt çalışmalarını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile Birlikte yerinde inceleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 6’ncı sokağa bağlanan tali yollarında en kısa süre içinde asfaltlanacağını belirtti.

Asfalt çalışmalarında ki desteklerinden dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu sabah Kadir başkanımızı Ergene’de ağırladık, sabah sporumuzu Sağlık Mahallemizde ve diğer mahallelerimizde yaptık. Aynı zamanda gördüğünüz gibi daha önce Sağlık Mahallesi 6. Sokakta asfaltlamaya başlamıştık. Çok az kısmı kaldı, Allah’ın izniyle tamamlayacağız. Her zaman söylediğimiz bir şey var. Ergene’de yapılmayan yol kalmayacak felsefesinden yola çıkmıştık. Çok az metrajlar kaldı, Allah’ın izniyle onları da yakın zamanda inşallah Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile beraber bitireceğiz. Her zaman olduğu gibi her konuda vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Yaşanan pandemi sürecine de değinen ve bu süreçte yapılan çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler veren Başkan Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak pandemi döneminde çok başarılı süreçler yaşadık. Yine vatandaşlarımıza tavsiyemiz pandemi şu anda geçmiş değil, herkes maskesini takacak sokağa öyle çıkacak. Çünkü bir maske bir hayat kurtarır felsefesinden yola çıkmıştık. Bugüne kadar ilçemizde 300 bin adet maske dağıttık, dağıtmaya da devam ediyoruz. Yine dezenfekte kurallarına da uyuyoruz. Mahallelerimizi ilaçlıyoruz,  kaldırımlarımızı, yollarımızı yıkadık yıkamaya da devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza tedbiri elden bırakmamalarını tavsiye ediyorum” dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Sarıkurt İnceleme YaptıÖnceki Haber

Başkan Sarıkurt İnceleme Yaptı

Meclis Toplantısı Öncesinde Dezenfeksiyon Çalışması YapıldıSonraki Haber

Meclis Toplantısı Öncesinde Dezenfeksiyo...

Yorum Yazın

ŞİMŞEK ASANSÖR

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar