282 baskı
Tekirdağ
DOLAR27.4219
EURO29.0363
ALTIN1651.3

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Deprem Bölgesinde Çadır Kurdu Erzak Dağıttı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Deprem Bölgesinde Çadır Kurdu Erzak Dağıttı
Abone ol
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Örgütü ile birlikte gitmiş olduğu deprem bölgelerinde afetzedelerin barınma ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çadır kurup, yeme ihtiyaçlarının karşılanması hususunda da afetzedelere erzak dağıttı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel CHP Tekirdağ İl Örgütü, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları tarafından deprem bölgelerine kurulmak üzere 120 çadır ve çadır içi malzemelerin yanı sıra yiyecek, içecek, ilaç ve hijyen malzemeleri dolu tırları afetzedelere teslim etmek üzere önceki gün deprem bölgesine gitti. 
Gündüz tırlardan çadır malzemelerini indirip akşam saatlerinde de çadır kurulumlarında bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ertesi sabahta deprem bölgesinde bulunan afetzede ailelerin yeme ihtiyaçlarının karşılanması kokusunda vatandaşlara erzak paketlerinden dağıttı.
Hep birlikte deprem bölgesinde yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “CHP Tekirdağ İl Örgütü, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte deprem bölgesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tekirdağ’dan tırlarla getirdiğimiz 120 çadırımızı deprem bölgesine kurduk. Yatak, ısınma, sağlık ve hijyen malzemelerimize de afetzede ailelerimize teslim ettik. Gece konakladığımız deprem bölgesinde yeni günde de afetzede ailelerimizin yemek ihtiyaçlarının karşılanması için vatandaşlarımıza erzak paketlerinden dağıttık. Tekirdağlı yardımsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yaşadığımız bu büyük felaketin yaralarını hep birlikte saracağız. ” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Edirne’de TARSİM tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldıÖnceki Haber

Edirne’de TARSİM tanıtım ve bilgilendirm...

Yunanistan’daki tren kazasında ölen makinistin Tekirdağ F Tipi Cezaevinde bulunan babası, Yunanistan'a iade edildiSonraki Haber

Yunanistan’daki tren kazasında ölen maki...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar