SEMİLYON KONAKLARI
şimşek haber

Ergene Belediyesi Düğün Salonlarını Tadilata Aldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ergene Belediyesi Düğün Salonlarını Tadilata Aldı
Vatandaşlara daha temiz ve düzenli alanlarda hizmet vermek için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Ergene Belediyesi ilçe genelinde Belediyeye ait olan düğün salonlarında bakım çalışmalarında bulunuyor.

Ergene’de yeni evlenecek olan çiftlerin hayatlarında ki en güzel günlerinin en mutlu anlarını geçirdikleri Ergene Belediyesi düğün salonlarında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bakım ve onarım çalışmaları başlatıldı. Düğün salonlarının iç ve dış cephelerinde boya badana çalışmalarını yapan ekipler ayrıca çevre düzenlemesi ve aydınlatmalarda da bakım çalışmalarında bulunuyor.

Ergene’de ki vatandaşların en mutlu günleri içinde 7/24 çalıştıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “1 Haziran itibari ile açık ve kapalı alanlarda ki nikah şeklinde ki düğün törenleri belirlenen şartlara uygun şekilde yapılacağından dolayı Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından ilçemizde Belediyemize ait olan düğün salonlarında gerekli bakım onarım ve tadilat çalışmaları başladı. Düğün salonlarımız en güzel ve en temiz halleriyle vatandaşlarımızın unutulmaz o güzel anlarına şahitlik yapmaya devam edecek” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’ye 4 adet yeni düğün salonu kazandırdıklarını da belirterek, “İlçemizde düğün salonu ihtiyacı olan Pınarbaşı, Kırkgöz, Esenler ve Misinli mahallelerine yeni düğün salonları inşa ettik. Vatandaşlarımız düğün, nişan gibi cemiyetlerini belediyemize ait olan bu düğün salonlarında yaptılar yapmaya da devam ediyorlar. Önümüzde ki yıllarda düğün salonu ihtiyacı olan diğer mahallelerimize de düğün salonu inşa edeceğiz. Düğün salonlarımız en güzel ve en temiz halleriyle vatandaşlarımızın unutulmaz o güzel anlarına şahitlik yapmaya devam edecek” dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyükşehir Belediyesi Çölyak Hastalarının YanındaÖnceki Haber

Büyükşehir Belediyesi Çölyak Hastalarını...

YENİÇİFTLİK MAHALLESİ ATIK SU ARITMA TESİSİ PROJESİ KAMULAŞTIRMA SÜRECİYLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASISonraki Haber

YENİÇİFTLİK MAHALLESİ ATIK SU ARITMA TES...

Yorum Yazın

WAHATSAPPP

Başka haber bulunmuyor!