SEMİLYON KONAKLARI
şimşek haber

KOMŞU PAKET KAMPANYASINA BİR DESTEK DE DİNARSU’DAN

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KOMŞU PAKET KAMPANYASINA BİR DESTEK DE DİNARSU’DAN
Halıcılık sektöründe ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Dinarsu, Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan “Komşu Paket” kampanyasına 550 koli erzak paketi ile destek oldu.

Çerkezköy Belediyesi tarafından, kentimizde ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilmek üzere başlatılan “Komşu Paket” kampanyasına bir destek de Dinarsu’dan geldi.

KOMŞU PAKET UYGULAMASINI BAŞLATTIK

Kampanya için 550 koli erzak paketi bağışında bulunan Dinarsu’ya, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında teşekkür ziyaretinde bulunan Belediye Başkanımız Vahap Akay, burada Fabrika Genel Müdürü Bahadır Aksoy ve Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Topçu tarafından karşılandı. Pandemi ve ekonomik sıkıntılar nedeni ile dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin sıkıntılı günler geçirdiğine dikkat çeken Başkanımız Akay, “Bu süreçte işsiz kalan, ekonomik sıkıntı çeken, temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşlarımıza, hayırsever vatandaşlarımızın yardım elinin uzanabilmesi amacı ile Komşu Paket uygulamasını başlattık” dedi.

ERZAK PAKETLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

Dayanışmaya ve yardımlaşmaya belki de en çok ihtiyacımızın olduğu bu zor günlerde temel gıda maddelerinden oluşan komşu paketlerinin ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildiğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Dinarsu Halı’ya da Belediyemiz tarafından başlatılan ‘Komşu Paket’ kampanyasına bağışladıkları 550 koli erzak paketi için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜM HAYIRSEVERLERİMİZİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM

Başkanımız Akay, “Bu dönemde Çerkezköy Belediyesi’nin öz kaynakları ve hayırseverlerimizin destekleriyle komşularımızın dertlerine bir nebze de olsa derman olmaya çalışıyoruz. Veren elin, alan eli görmediği, komşularımızla dayanışma içinde olduğumuz bu günlerin kıymetini bilerek, sağlık, huzur ve barış içinde yaşayacağımız nice Ramazanlarda buluşmayı diliyor; Tüm hayırseverlerimizi komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresinden Komşu Paket kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MERA İYİLEŞTİRME PROJESİ KAPSAMINDA MERA KONTROLLERİ BAŞLADIÖnceki Haber

MERA İYİLEŞTİRME PROJESİ KAPSAMINDA MERA...

Esnafa Maddi Yardım Ödemeleri BaşladıSonraki Haber

Esnafa Maddi Yardım Ödemeleri Başladı

Yorum Yazın

WAHATSAPPP

Başka haber bulunmuyor!