SEMİLYON KONAKLAR
Tekirdağ
DOLAR16.192
EURO17.4658
ALTIN965.28

Tekirdağ’da sağlık çalışanları ödüllendirildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tekirdağ’da sağlık çalışanları ödüllendirildi
Tekirdağ’da sağlık çalışanları ödüllendirildi

TEKİRDAĞ Halk Sağlığı Başkanlığı ’ 2021 Yılı Halk Sağlığı Hizmetleri En’leri  programı düzenleyerek sağlık çalışanlarına düzenlenen törenle ’başarı belgesi’ verdi.

Tekirdağ’daki Halk Sağlığı Başkanlığı ve bağlı birimlerinin 2021 yılında vermiş oldukları bazı hizmetlerin en iyilerini belirlemek için tören düzenledi. Tekirdağ Halk Sağlığı Başkanlığı ’ 2021 Yılı Halk Sağlığı Hizmetleri En’leri  Programı’ adıyla, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi, Konferans Salonu’nda tören düzenledi. Törene, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Haci Bayram Zengin, Sağlık Hizmetleri Başkanı Mustafa Dönmez ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Programda konuşan Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan, “Sizler sahadaki duruşunuzla bizim kılcal damarlarımız olarak, her ihtiyaç duyduğumuz anda doğru bilgilendirmelerle bakanlığımıza karşı bizi mahcup etmediniz. Her fırsatta tutan elimiz, yürüyen ayağımız, gören gözlerimiz oldunuz. Gerçekten bütün sağlık çalışanlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte bir orduyuz, hep birlikte bir takımız. Bu pandemi dönemi gerçekten bizim içinde çok ilginç bir deneyim oldu. Dünya ülkelerine de örneklik teşkil edecek gerçekten başarılı bir yürüyüş ortaya koyduğumuza inanıyorum. Bu başarının en büyük emektarı sizlersiniz. Biz size ne kadar teşekkür edersek, inanın az kalır. Emekleriniz tarihe mal oldu” dedi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ise bütün sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, “Çok çalıştılar. Halende çalışmaya devam ediyorlar. Pandemi sadece sağlıkçıların işi değil. Hepimizin pandemi kurallarına riayet etmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.dedi.Konuşmaların ardından pandemi süresi boyunca büyük çabalar ve uğraşlar veren sağlık çalışanlarının enlerine katılımcılar tarafından başarı belgesi verildi.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Keşan’da iş yerine giren hırsız, suçüstü yakalandıÖnceki Haber

Keşan’da iş yerine giren hırsız, suçüstü...

Longoz Ormanları’ndaki kaçak yapılar yıkıldıSonraki Haber

Longoz Ormanları’ndaki kaçak yapılar yık...

Yorum Yazın

ŞİMŞEK ASANSÖR

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar